O nás

Něco málo o nás, naší kavárně a naší kávě

Otevírací doba
Po - Ne: 10 - 20 h

Kavárenství v Brně má dlouhou a bohatou tradici. Můžeme se tu rozepisovat o vídeňském vlivu i o prvorepublikové slávě brněnských kaváren, ale mnohem lepší je vyrazit do brněnských ulic a užít si zážitek z kávy na vlastní kůži. My v Paolo Caffè jsme to dělali dlouho, ale vždycky nám tu něco chybělo. Proto jsme se rozhodli založit vlastní kavárnu: s vynikající italskou kávou, s terasou s výhledem na Brno a s moderním a přitom útulným interiérem.

Katedrála svatého Petra a Pavla pohledem z kavárny Paolo Caffè

Paolo Caffè se nachází v blízkosti zastávky Šilingrovo náměstí a pěšky je kavárna dostupná z Husovy i z Kopečné ulice. Pokud k nám míříte autem, parkování naleznete přímo pod kavárnou – sídlíme totiž na střeše parkovacího domu.

Věříme, že se vám u nás bude líbit a budete se k nám rádi vracet. My vás totiž vždy rádi uvidíme :)

 • Naše káva
  Za dodavatele kávy jsme si po důkladném výběru zvolili italské Jolly Caffe a Filicori Zechini. Přijďte se o kvalitě kávy těchto značek přesvědčit osobně.

  Káva Bonbon v kavárně Poalo Caffe

 • Lokace
  Denisovy sady patří k nejkrásnějším místům v Brně, klidná část přímo pod Katedrálou sv. Petra a Pavla a zároveň na dohled od Šilingrova náměstí nebo hlavního nádraží. Paolo Caffè se nachází přímo pod Denisovými sady, vchod je z ulice Husova, případně výtahem nebo po schodech z ulice Kopečná.

  Kavárna Poalo Caffe pohledem z ulice Husova

 • Soukromé nebo firemní akce
  Chystáte firemní akci, školení nebo třeba narozeninovou oslavu? Prostory Paolo Caffè jsou k pořádání akcí ideální. Více informací najdete zde.